sadsad x
asdasd
Seçilenleri Temizle
Toplam 70 ürün görüntüleniyor.

Tesettür Takım

 

Sezonun yeni moda akımı olarak bilinen tesettür takım parçaları her bedene ve tarza uygun şekilde tasarlamıştır. Tesettür takım kategorisinde pek çok renk ve desende yeni sezon pantolon, gömlek takımları bulunmaktadır. Yeniliklerden hoşlanan hanımlar için oluşturulmuş tesettür takım kombinlerinde bu sezon etek ve gömlek takımı da yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

 

Tesettür takım seçenekleri kendi kategorisi içinde her tarza uygun şekilde dizayn edilerek hanımların beğenisine sunulmaktadır. Sezonu takip eden tesettürlü hanımlar, bu sezonun renk cümbüşüne kendisini kaptırarak tesettür takım seçeneklerine göz atmaktadır. Aynı zamanda kendi tarzına uygun olarak parçaları birleştirerek takım haline getiren hanımlar, sezon içerisinde kendi çizgisini de belli etmektedir.

 

 Tesettür Kombin

 

Tesettür hanımlar farklı parçaları birbirleri ile uyumlu hale getirmektedir. Yapılan tesettür kombin seçenekleri her sezon yeni parçalar ile değişmektedir. Yeni sezon tesettür kombin önerilerinde bu sene hardal sarısı ve pembe tonları sıkça kullanılmaktadır. Yapılan tesettür kombin kategorisi içerisinde bulunan kombinlerin tamamı sezona uygun şekilde tasarlanmıştır.

 

Yenilikten hoşlanan hanımlar bu tesettür kombin seçeneklerine bakarak kendi tarzına uygun parça seçimleri yapmaktadır. Aynı zamanda tesettür kombin önerileri her sezon yenilenerek hanımların tarzına yön vermektedir. Sezona uygun parça seçimlerinde bulunmak isteyen hanımlar için karar verilmesine yardımcı tesettür kombin seçenekleri, bu kategori içerisinde yer almaktadır. Kategori içerisinde bulunan tüm parçalar hanımların beğenisine sunularak, kombin oluşturmada fikir vermektedir.

 

 Yeni Sezon Tesettür Takım Seçenekleri

 

Yeni sezon içerisinde kullanılan parçalardan tesettür takım, hanımların en rahat ettiği parçaları bir araya getirmektedir. Pek çok renk ve desende tasarlanan alt ve üst giyim parçaları, sezonda yerini almaktadır. Kombin yaparken bu takım seçeneklerinden yardım almak isteyen hanımlar yeni sezon tesettür takım ve tesettür kombin kategorilerine göz atarak, kendi tarzına uygun modellerde kıyafetlere ulaşabilmektedir.

 

Yeni sezon parçalarından en beğenilen kıyafetler ise lila rengi salaş pantolon ve gömleklerdir. Yaz ayları için uygun olan bu iki parça hem günlük hem de akşam davetlerinde kullanılan kombinlerden biridir. Takım olması ise görünümü şık ve modern bir havaya sokmaktadır. Bunun gibi pek çok tesettür takım, kendi kategorisi içerisinde yer almaktadır.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.